22 نکته درباره شرکت های خدماتی نظافت منزل | بلاگ

22 نکته درباره شرکت های خدماتی نظافت منزل

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

22 نکته درباره شرکت های خدماتی نظافت منزل

22 نکته درباره شرکت های خدماتی نظافت منزل

 

 

هر سال، همین موقع ها، نزدیکی های عید که می شود، خانواده ها سخت به تکاپو می افتند و خرید لباس، خوراکی های مخصوص عید، نظافت منزل، شستن فرش ها، سر و سامان دادن به گل و گیاهان باغچه، تعمیر خرابی های خانه و خیلی کارهای دیگر را انجام می دهند. اما این همه کار برای خیلی ها سخت و وقت گیر است؛ مثلا زوج جوانی که شاغلند و فرزند کوچکی هم دارند یا پدربزرگ و مادربزرگ پیری که از پس کارهای روزانه شان هم به زحمت برمی آیند چگونه می توانند ظرف مدت یک ماه یا کمتر به تمام این امور بپردازند؟ ...

اینجاست که سر و کله شرکت های خدماتی پیدا می شود؛ شرکت هایی که کارهای زیادی از نظافت منزل و شستشوی فرش و مبل تا باغبانی و تعمیرات را انجام می دهند و دسترسی به آنها هم بسیار آسان است. اما مساله این است که باید چه توقعی از این شرکت ها و کارگران شان داشته باشیم؟ و از آن مهم تر: برای انتخاب یک شرکت خدماتی مناسب چه معیارها و ملاک هایی را در نظر بگیریم؟ نکته های زیر می تواند کمک تان کند.

1) فقط با موسساتی که مجوزکار دارند و در آگهی شان برخورداری از این مجوز قید شده، تماس بگیرید و تقاضای کارگر کنید.

2) از کارگر یا کارگرانی که به منزل تان می آیند بخواهید کارت بهداشت شان را به شما نشان دهند.

3) خدماتی که آنها می توانند به شما ارایه دهند این موارد است: شستن درها و دیوارها، حمام وسرویس بهداشتی، تمیز و مرتب کردن وسایل داخل بوفه، کمدها و کابینت ها و شستن و تمیز کردن راه پله، لوسترها و کارهایی از این قبیل.

...
نویسنده : مسلم حسینی بازدید : 26 تاريخ : سه شنبه 8 اسفند 1391 ساعت: 22:13